Zastupitelé

1. Mgr. Libuše Vévodová

1. Mgr. Libuše Vévodová

členka Zastupitelstva města Svitavy

Osm let je zastupitelkou města Svitavy, kde podpořila řadu smysluplných projektů. Aktivně se věnuje sociální politice, zejména problematice seniorů. Naplňuje ji rodina, práce se studenty a divadlo. Je přímá a zásadová

„Nikdo mne nepřiměje, abych hlasoval pro věc, kterou pokládám za špatnou, jen proto, abych dosáhl něčeho, co se mi jeví jako dobré.“
Abraham Lincoln
2. Ing. Vojtěch Fadrný

2. Ing. Vojtěch Fadrný

Softwarový vývojář

Profesně se věnuji vývoji softwaru, z tohoto důvodu mi jsou blízké moderní technologie. Chtěl bych ve Svitavách rozšířit nabídku online služeb, zavést rezervační systém pro sportoviště, prosadit aby byly k dispozici videozáznamy ze zastupitelstva a celkově víc otevřít radnici. Nápadů na různé vychytávky máme hodně.

Mezi moje koníčky patří sportování. Loni jsem zase začal hrát fotbal za Kamennou Horku, se kterou se nám hned povedlo dostat do okresního přeboru. Jinak moc rád jezdím na kole. Další velkou zálibou jsou vědomostní soutěže.

„Kdo chce hledá způsob, kdo nechce hledá důvod.“
Jan Werich
5. Miroslav Sedlák

5. Miroslav Sedlák

Člen zastupitelstva města Svitavy, OSVČ

Žiji ve Svitavách již téměř 57 let a nikdy mě nenapadlo se odstěhovat. V posledních osmi letech jsem působil aktivně v městském zastupitelstvu. Vnímám pozitivní vývoj, jsem ale také občas nespokojený, snad jako by měl být každý občan. Naslouchám spoluobčanům, prosazuji jejich podněty a oprávněné potřeby. Odmítám klientelizmus a střet zájmů. Nejsem závislý na politice, přesto se ji snažím dělat s plným nasazením a odpovědnosti vůči občanům. Ve sportu, který mě provází celým životem, se snažím hrát vždy fair play. Vše co dělám, chci dělat s plným nasazením a to platí i v politice. Myslím si, že mám dostatek sil a zkušeností pro to, abych pokračoval ve svém úsilí a mnohé co dlouhodobě prosazuji, se nakonec podaří.

„Pusťte nás ke kormidlu a věřte, že se Vám to vyplatí!“