Zastupitelé

1. Mgr. Libuše Vévodová

1. Mgr. Libuše Vévodová

členka Zastupitelstva města Svitavy

Osm let je zastupitelkou města Svitavy, kde podpořila řadu smysluplných projektů. Aktivně se věnuje sociální politice, zejména problematice seniorů. Naplňuje ji rodina, práce se studenty a divadlo. Je přímá a zásadová

„Nikdo mne nepřiměje, abych hlasoval pro věc, kterou pokládám za špatnou, jen proto, abych dosáhl něčeho, co se mi jeví jako dobré.“
Abraham Lincoln
2. Ing. Vojtěch Fadrný

2. Ing. Vojtěch Fadrný

Softwarový vývojář

Profesně se věnuji vývoji softwaru, z tohoto důvodu mi jsou blízké moderní technologie. Chtěl bych ve Svitavách rozšířit nabídku online služeb, zavést rezervační systém pro sportoviště, prosadit aby byly k dispozici videozáznamy ze zastupitelstva a celkově víc otevřít radnici. Nápadů na různé vychytávky máme hodně.

Mezi moje koníčky patří sportování. Loni jsem zase začal hrát fotbal za Kamennou Horku, se kterou se nám hned povedlo dostat do okresního přeboru. Jinak moc rád jezdím na kole. Další velkou zálibou jsou vědomostní soutěže.

„Kdo chce hledá způsob, kdo nechce hledá důvod.“
Jan Werich
3. Bc. Ondřej Hapala

3. Bc. Ondřej Hapala

student

Účastnil se programu prevence kriminality ve Svitavách a spolupracoval na koncepci krizového řízení pro město Brno. Chce skoncovat s herními automaty a zlepšit situaci v dopravě a parkování. Nechybí na žádné společenské akci a můžete ho potkat i na kole nebo při střelbě z luku.

„Jen ten, kdo je mořem, smí si troufati, že pojme do sebe špinavý proud a sám se nezkalí.“
Friedrich Nietzsche