Rodinné tragédie se nevyhýbají ani lidem v našem nejbližším okolí

Vážení zastupitelé,
na Velký pátek tj. 9. dubna 2019 zasáhla Marcelu (29) a prvorozeného syna Vojtíška (tehdy 7 týdnů) z Kamenné Horky tragická událost, která je připravila o životního partnera a tatínka. Rodina přišla o svého nejbližšího právě v době, kdy kolaudovala svůj rodinný dům. Nyní mají Marcela i Vojtíšek velký problém a hrozí jim reálně, že mohou o svůj vybudovaný domov přijít.

Tato událost nás velmi zasáhla, jejich osud nám není lhostejný. Proto jsme se přidali k těm, kteří se rozhodli podpořit rodinu a alespoň přispět malým finančním obnosem. Víme, že peníze nemohou nahradit ztrátu tatínka a partnera. Každý den je pro paní Marcelu velmi těžký a má-li ještě existenční starosti, je to mnohem náročnější. Také my jsme se již rozhodli a zaslali celou svoji jednu měsíční zastupitelskou odměnu na určené konto. Prosíme, pomozte jim spolu s námi lépe zvládat nejbližší budoucnost.

Stačí, když přispějete libovolným finančním obnosem do humanitární sbírky a tím pro ně společně dokážeme zajistit si střechu nad hlavou.

V případě, že se rozhodnete nás následovat, případně oslovíte další, postižené rodině přibude na kontě další příspěvek. Ten jí napomůže částečně překonat toto nelehké období a současnou tíživou finanční situaci. Věříme, že pomáhat má vždy svůj smysl.
Děkujeme všem za následování.

Zastupitelé města Svitavy
Miroslav Sedlák, Libuše Vévodová, Vojtěch Fadrný

Více na: https://www.nfpomoci.cz/project/pomoc-pro-marcelu-a-vojtiska/