DĚKUJEME!

Piráti a nezávislí vstupují do komunální politiky Svitav poprvé, navíc rovnou jako druhý nejsilnější subjekt vzešlý z letošních voleb. Především díky Vašim hlasům, za něž Vám patří velký dík. Slibujeme, že vize, které Vás oslovily, budeme usilovně prosazovat.

V mnoha bodech volebního programu máme shodu s ostatními uskupeními. Ať je to oživení náměstí, městská doprava, digitalizace úřadu, revitalizace Rosničky nebo řešení dopravní situace ve městě. Jsme přesvědčeni, že tyto zájmy budou členové zastupitelstva prosazovat společně tak, aby z toho těžily především Svitavy.

Do zastupitelstva ale přicházíme i s plány, s nimiž se nemusí ostatní zvolené strany či hnutí ztotožnit. I tak se budeme snažit je prosazovat formou přesvědčování či dokládáním jejich ekonomické výhodnosti. Především ale budeme u našich kolegů poukazovat na potřeby občanů, které už dále není možné jednoduše přehlížet. Svitavy jsou v dobré finanční kondici a nyní je na nás zvolených, aby investice byly smysluplné a dlouhodobě využitelné.

Ještě jednou děkujeme všem našim rodinám, dobrovolníkům a voličům. Dali jste nám šanci a my budeme čtyři roky držet správný kurz!

Libuše Vévodová, Vojtěch Fadrný, Miroslav Sedlák.